PROJEKTOVÝ/-Á, FINANČNÍ MANAŽER/-KA EVROPSKÝCH PROJEKTŮ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PROJEKTOVÝ/-Á, FINANČNÍ MANAŽER/-KA EVROPSKÝCH PROJEKTŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PROJEKTOVÝ/-Á FINANČNÍ MANAŽER/-KA EVROPSKÝCH PROJEKTŮ
- PP na dobu určitou, nástup možný dle domluvy
- Náplň práce: koordinace a administrativní zajištění projektu na fakultě, dohled nad plněním indikátorů, přímá spolupráce na zadávání veřejných zakázek, tvorba zpráv o realizaci projektu, finanční řízení projektu, sledování a kontrola čerpání rozpočtu, kkomunikace s příslušnými řídícími a správními orgány (ministerstva, úřady, apod.), rektorátem UK a partnery projektu, pravidelné reportování směrem k vedení fakulty
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, předchozí zkušenost s přípravou i realizací projektů financovaných ze strukturálních fondů EU, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office) a webových aplikací, zkušenost s přípravou zadávacích či výběrových řízení, schopnost samostatné i týmové práce
- Výhodou: znalost vysokoškolského prostředí, aktivní znalost AJ, obecná znalost ekonomických principů a pravidel
- Nabízíme: zaměstnání ve vysoce prestižní instituci, odpovídající finanční ohodnocení, systém zaměstnaneckých výhod a benefitů (např. stravenky/příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, systém slev na vzdělávání, sport a kulturu, atd.)
- V případě zájmu přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu: Univerzita Karlova, Lékařská fakulta v Hradci Králové, Romana Chalupová - personální referent, Šimkova 870, Hradec Králové nebo e-mailem: chalupovar@lfhk.cuni.cz
Volné místo projektový/-á, finanční manažer/-ka evropských projektů pro lokalitu Hr