CIE PLASTY CZ. s.r.o.

Účetní

Odeslat

Pracovní náplň
ÚČETNÍ
POŽADUJEME: min. SŠ vzdělání ekonomického směru, orientaci v účetnictví, samostatnost,zodpovědnost,spolehlivost, znalost systému SAP výhodou, komunikativní znalost angličtiny
NÁPLŇ PRÁCE: zpracování úč.dokladů, vystavení a úč.vydaných faktur, úč.a evidence, investičního majetku, příprava přiznání k DPH,KH a podkladů k daň.přiznání PO, silniční daň, daň z nemovistí, příprava platebních příkazů, zpracování měsíčních a ročních uzávěrek, komunikace s auditory, FU,
NABÍZÍME: flexibilní pracovní doba, 25 dní dovolené, stravenky PLNĚ hrazeny zaměstnavatelem, 13.plat, jazykové kurzy zdarma, další školení a rozvoj
Nástup ihned nebo dohodou.
Volné místo účetní pro lokalitu Valašské Meziříčí.

Nabízíme
Nástup možný od: 21. 05. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Účetní

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: CIE PLASTY CZ. s.r.o.
Ulice: Hranická 328
Město: Valašské Meziříčí
PSČ: 757 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Halajová
E-mail: phalajova@cieautomotive.cz
Telefon: +420 720 052 648

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: CIE PLASTY CZ. s.r.o.