Referent/ka ekonomického odboru Magistrátu města Jihlavy pro správní činnosti v

Pracovní místo ( Referent/ka ekonomického odboru Magistrátu města Jihlavy pro správní činnosti v ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro podání platné přihlášky do výběrového řízení postupujte dle pokynů uvedených zde: https://www.jihlava.cz/informace-k-nbsp-vyberovemu-rizeni/d-524314/p1=103388
Volné místo referent/ka ekonomického odboru magistrátu města jihlavy pro správní činnosti v oblasti finančních analýz a rozpočtu města ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

REFERENTI NÁKUPU A11 z:15/2/2019 a:20/3/2019 Nástup možný ihned. Práce na HPP, práce na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba dle domluvy v rámci 8 hodinového pracovního úvazku. Požadujeme: - znalost práce na PC - znalost AJ slovem a ...
UNIS COOL, s.r.o. Staré Město, Inzerováno před 2 dny

REFERENT OPERATIVNÍHO PLÁNU A CONTROLLINGU - EGE Steel Construction Plánování a controlling, zpracování nabídek a zakázek ve vnitropodnikovém informačním systému, operativní marketing, zajištění režijního nákupu. Kvalifikační předpoklady: ÚSO / VŠ ekonomického nebo technického směru Praxe výhodou Komunikativní ...
EGE, spol. s r.o. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

Referent/ka cestovní kanceláře - aktivní prodej zájezdů - odbavování zájezdů, vytváření nabídek - pochůzky na poštu do banky - komunikace a jednání se zákazníky - komunikace s centrálou ve Slovinsku - komunikace s hotely v zahraničí - příležitostné služební cesty
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny