Vrchní číšník/servírka

Pracovní místo ( Vrchní číšník/servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní doba: 12ti hodinová - krátký dlouhý týden (11-23,00 hodin)
Nabízíme: mzdové a bonusové příplatky - vše při osobním jednání (na pohovoru)
Možnost ubytování s dotací zaměstnavatele, stravování zdarma, příspěvky na sportovní vyžití apod.
kontakt: 7,00 - 15,00 hodin paní Šišková tel. 354 931 ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Číšník / servírka Informace a kontakt: Hrečínová Dana, tel.: 602 340 873, životopisy na e-mail: provozniecko@energosluzby.cz Náplň práce: obsluha hostů v restauraci Mzda: 15.000 až 18.000,-Kč měsíčně podle kvalifikace a výkonu Požadavky na uchazeče: vyučení v ...
EnergoSlužby s.r.o. Plzeň, Inzerováno včera

číšník/servírka Praxe nebo vyučení v oboru výhodou. Nástup možný ihned. Možnost práce na zkrácený úvazek, též možnost brigády o prázdninách. BENEFIT: strava zdarma Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Horšovský Týn.
Radek Vavro Horšovský Týn, Inzerováno včera

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK Kontakt: předem e-mailem: blazek@edengroup.cz, Pracovní doba: 8 - 20 hod - krátký/dlouhý týden Základní znalost ruského jazyka, vyučení v oboru, praxe alespoň 2 roky Volné místo servírka/číšník pro lokalitu Karlovy Vary.
EDEN GROUP a.s. Karlovy Vary, Inzerováno včera