Vrchní číšník/servírka

Pracovní místo ( Vrchní číšník/servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní doba: 12ti hodinová - krátký dlouhý týden (11-23,00 hodin)
Nabízíme: mzdové a bonusové příplatky - vše při osobním jednání (na pohovoru)
Možnost ubytování s dotací zaměstnavatele, stravování zdarma, příspěvky na sportovní vyžití apod.
kontakt: 7,00 - 15,00 hodin paní Šišková tel. 354 931 ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA Podmínky: znalost NJ výhodou Kontakt telefonicky nebo e-mailem. Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Domažlice.
JK invest s.r.o. Domažlice, Inzerováno před 3 dny

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK Kontakt: Předem telefonicky 7-15 hod, e-mailem Pracovní doba: 7-19 hod - směnný provoz - krátký/dlouhý týden Částečná znalost RJ,NJ a AJ výhodou. Předpoklady pro týmovou spolupráci, samostatnost a spolehlivost. Obsluha hostů, udržování pořádku a ...
Bohemia - lázně a. s. Karlovy Vary, Inzerováno před 3 dny

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA ČÍŠNÍK/SERVÍRKA Kontakt: pí Chocholušova Viktorie, tel.: 776620469, e-mail: chocholus@seznam.cz Požadujeme: - praxi - základní znalost AJ, RJ, případně NJ Nabízíme ubytování. Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Karlovy Vary.
Lemberanskiy s.r.o. Karlovy Vary, Inzerováno před 3 dny