Vrchní číšník/servírka

Pracovní místo ( Vrchní číšník/servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracovní doba: 12ti hodinová - krátký dlouhý týden (11-23,00 hodin)
Nabízíme: mzdové a bonusové příplatky - vše při osobním jednání (na pohovoru)
Možnost ubytování s dotací zaměstnavatele, stravování zdarma, příspěvky na sportovní vyžití apod.
kontakt: 7,00 - 15,00 hodin paní Šišková tel. 354 931 ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Gastronomie, cestovní ruch

Další volná místa

Číšník / servírka Kontakt: Karpíšková Eva, tel.: 736647808 Praxe výhodou, nikoliv podmínkou. Pracoviště bude: Ranč Šídlovák Turnusové služby: týden práce/týden volno Výše platu 17.000 Kč čistého + % z tržby Volné místo číšník / servírka pro lokalitu Plzeň.
Eva Karpíšková Plzeň, Inzerováno včera

Číšník / servírka Kontakt: Karpíšková Eva, tel.: 736647808 Praxe výhodou, nikoliv podmínkou. Pracoviště bude: Restaurace Kocábka (Bolevec) Turnusové služby: týden práce/týden volno Výše platu 17.000 Kč čistého + % z tržby Volné místo číšník / servírka pro lokalitu ...

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA ČÍŠNÍK/SERVÍRKA Kontakt: pí Majorošová Nikola, tel.: 721263587, e-mail: provoz@jeandecarro.com Životopis zasílat na adresu provoz @jeandecarro.com Požadujeme: - samostatnost, spolehlivost, praxe v lázeňském provozu výhodou,znalost alespoň jednoho ...
LDT Panorama CZ a. s. Karlovy Vary, Inzerováno včera