Operátor/ka skladového systému

  • Úžice

Pracovní místo ( Operátor/ka skladového systému ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme kolegyni/kolegu, který bude mít na starosti zejména pořizování příjemek a výdejek do skladového systému a komunikaci se zákazníky a kolegy ve skladu. Práce probíhá na směny, přičemž ranní je od 5 do 13:30 a odpolení od 10:30 do 19:00 ve všední dny (odpolení vychází jednou za tři týdny.
Požadujeme zejména chuť do práce, ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, pečlivost a dobrou znalost práce na počítači. Praxe není nutná. Nabízíme přátelskou atmosféru menší firmy, dobrý kolektiv a férový přístup. Nástupní mzda je 20 000Kč, po zapracování se bude zvyšovat.
Volné místo operátor/ka skladového systému pro lokalitu Úžice.