Specialista marketingu

  • Šumperk

Pracovní místo ( Specialista marketingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
sběr a vyhodnocování informací o prodeji výrobků společnosti v definovaných obdobích
analýza zahraničních trhů a možností uplatnění výrobků společnosti na těchto trzích
provádění aktivit podporujících dosažení kvantitativních a kvalitativních cílů společnosti
tvorba propagačních materiálů k výrobkům společnosti.

Požadujeme:
minimálně SŠ vzdělání
zkušenost na obdobné pozici
vynikající vyjadřovací schopnosti
schopnost práce v týmu
znalost anglického jazyka a ideálně i dalšího cizího jazyka
znalost práce s PC (Windows, kancelářský software)
znalost prezentačních technik a schopnost tvoření prezentací
základní orientace v problematice WWW stránek výhodou
samostatnost, flexibilitu, loajalitu
ŘP skupiny B
Volné místo specialista marketingu pro lokalitu Šumperk.