Trenér, asistent/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Trenér, asistent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky nebo e-mailem
Do naší úspěšné firmy hledáme vhodného kandidáta (OZP) na pozici Trenér/asistent. Velmi se nám daří a otevřeli jsme několik poboček a potřebujeme pomoci s výcvikem a trénováním našich operátorů na všech pobočkách v okolí Brna - celkem zatím 3. Zabýváme se jednoduchým telemarketingem, ale nic neprodáváme. Potřebujeme někoho, kdo se nebojí pracovat s lidmi, i když třeba nemá zkušenosti. Stačí nám, když si někdy sám na lince seděl, víš jaké to je a dokážeš poradit. Pokud nyní někde pracuješ jako operátor telemarketingu a nemůžeš se dostat na vyšší pozici, pojď to zkusit k nám! Požadujeme řidičský průkaz, protože je potřeba přejíždět a věnovat se všem pobočkám.
Vedení týmu výhodou, nikoli podmínkou.
Nabízíme: zapůjčení firemního automobilu, notebook, telefon, příspěvek na stravné, masáže, rodinný přístup a férové jednání
Plat při 8HPP 20.000,-, při 6HPP 15.000,- Smlouva na dobu neurčitou
Pracovní úvazek plný nebo zkrácený 20-40 hodin týdně
Volné místo trenér, asistent/ka pro lokalitu Brno.