Jakub Pleninger

Řidič/ka mezinárodní dopravy - dodávka (plachtová desetipaletová)

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: dle zakázek po České republice a vybraných státech Evropy
POŽADAVKY: ŘP sk. B, flexibilita, spolehlivost, bezúhonnost a komunikativnost
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.
Volné místo řidič/ka mezinárodní dopravy - dodávka (plachtová desetipaletová) pro lokalitu Slatiňany.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič/ka mezinárodní dopravy - dodávka (plachtová desetipaletová)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Jakub Pleninger
Ulice: Ke Garážím 820
Město: Slatiňany
PSČ: 538 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jakub Pleninger
E-mail: info.adpleninger@seznam.cz
Telefon: +420 777 207 691

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jakub Pleninger