HOTELOVÁ ÚČETNÍ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( HOTELOVÁ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KOntakt: p. Král Tomáš, tel.: 608407809, e-mail: Dagmar@hotelspamanagement.com

Pro hotel v centru Karlových Varů hledáme schopnou účetní.
Převzetí a zúčtování tržeb od jednotlivých středisek, evidence zálohových plateb od odběratelů, zajištění včasné úhrady závazků, daňová problematika, zpracování podkladů pro mzdy, další provozní záležitosti, analytická evidence nákladů. Možnost postoupit na místo ekonomického ředitele.
Požadujeme: Znalost podvojného účetnictví, mzdové účetnictví a personalistika, spolehlivost, loajalita, flexibilita, organizační schopnosti. Znalost hotelového / restauračního provozu výhodou.
Nabízíme: Různorodou práci, možnost kariérního růstu, dobrý kolektiv, zajímavé platové ohodnocení, podnikové stravování, systém prémií dle cílových parametrů
Volné místo hotelová účetní pro lokalitu Karlovy Vary.