Sociální pracovník

  • Karviná

Pracovní místo ( Sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
-ukončené vzdělání VOŠ nebo VŠ v oboru sociální práce,
-uživatelská znalost PC,
-praxe v oboru min. 1 rok,
-osobnostní vlastnosti - samostatnost, důvěryhodnost, spolehlivost, schopnost řešit -konflikty a krizové situace, empatie, pozitivní postoj k uživatelům, kreativita, odolnost vůči -stresu a psychické zátěži,
-trestní bezúhonnost.

Nabízíme
-zkrácený úvazek 22,5h. týdně,
-možnost dalšího prohlubování vzdělání,
-práci v dobrém kolektivu,
-zázemí stabilní organizace,

Předpokládaný nástup 1. 4. 2018,
hrubá mzda 13417,- + osobní ohodnocení po zkušební době + zvláštní příplatek,
dodatková dovolená v délce 1 týdne + od druhého roku trvání pracovního poměru 5 týdnů dovolené.

Náplň práce
-provádět vstupní pohovory s nově přijímanými uživateli,
-realizovat sociální práci s uživatelem,
-poskytovat sociálně-právní poradenství uživatelům.

Vybraní uchazeči, kteří budou nejlépe splňovat předpoklady pro výkon nabízené pozice, budou kontaktování telefonicky a pozváni k ústnímu pohovoru, který se uskuteční 22. března 2018 od 9:00hodin ve středisku HOSANA Karviná.

Přihlášky ve formě životopisu a motivačního dopisu zasílejte na e-mailovou adresu v.nyberova@slezskadiakonie.cz nejpozději do 21. března 2018 do 12:00 hodin.
V předmětu emailu, prosím, uveďte: VŘ HOSANA Karviná
Volné místo sociální pracovník pro lokalitu Karviná.