Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

hlavní účetní

Pracovní místo ( hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce:Počerady č.p. 54,Výškov, Louny 1
Požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, nejlépe ekonomického směru, praxi v oblasti účetnictví alespoň 5 let. Náplní bude kompletní vedení účetnictví
telefonicky Po-pá od 7,00 do 14,30 hodin telč.. 415782184, email: ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Věda a výzkum
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Účetní #junior Příspěvková organizace, pro kterou je práce posláním, hledá do týmu posilu na účetní oddělení. Co budeš dělat? - připravovat podklady k fakturaci - zadávat platby - komunikovat napříč účetním oddělením - reporting - drobná administrativa
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Přivýdělek z domu - Práce z domu Jedná se práci, kterou můžete realizovat z domova, prostřednictvím speciálního připraveného systému na uživatelské úrovni, který na internetu provozujeme. Celý systém není na obsluhu nijak technicky náročný a jsme schopni průměrného uživatele rychle ...
Petr Kozák Práce doma, celá ČR, odkudkoliv, Plný i zkracený úvazek, Inzerováno včera

HLAVNÍ ÚČETNÍ s angličtinou HLAVNÍ ÚČETNÍ s angličtinou ve výrobní společnosti Hledáme pro našeho klienta na Žatecku HLAVNÍ ÚČETNÍ Očekávat se od Vás bude: - vedení týmu finančních účetní - zodpovědnost za správné vedení účetních operací dle platné legislativy - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit