ÚDRŽBÁŘI - TOPIČI

  • Bohuslavice

Pracovní místo ( ÚDRŽBÁŘI - TOPIČI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup dle dohody. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Mgr. Pašová tel.: 739 524 365, 582 383 505 (v době 8:00-15:00 hod.).
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, zdravotní stav odpovídající náročnosti profese, trestní bezúhonnost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, empatii a přátelský přístup ke starým a nemocným občanům. Potřebné proškolení zajistíme.
Náplň práce: údržbářské a topičské práce v Domě pokojného stáří Bohuslavice - domov pro seniory. Zajištění plynulého chodu kotelny, obsluhu kotlů na uhlí, obsluhu tlakových nádob, údržbu a opravy v domově, manipulaci s odpadem, údržbu zahrady a vozidel atd.
Jedná se o práci v jednosměnném provozu - 8 hodinové denní směny + služby o víkendech a svátcích.
Nabízíme: zázemí stabilní církevní neziskové organizace, pracovní poměr na 1,00 úvazku na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení. Po dvou letech možnost smlouvy na dobu neurčitou, zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravné).
Volné místo údržbáři - topiči pro lokalitu Bohuslavice.