REFERENT ODBORU KULTURY A SPORTU: SPRÁVCE SPORTOVIŠŤ

  • Zubří

Pracovní místo ( REFERENT ODBORU KULTURY A SPORTU: SPRÁVCE SPORTOVIŠŤ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Druh práce:
Správa a zajištění provozu sportovišť města Zubří:
- Zajištění oprav a pravidelné údržby
- Obsluha rezervačního systému sportovišť
- Příprava podkladů pro uzavírání smluv na pronájem sportovišť
- Příprava a zpracování účetních dokladů: smlouvy, faktury atd.
Vytváření a realizace volnočasových programů nejrůznějších typů pro děti, mládež nebo dospělé zájemce.
Provádění inventur, zpracovávání inventarizačních seznamů na úseku sportovišť.
Administrativně - provozně technické práce související s chodem sportovišť.
Podílí se na organizační výpomoci při pořádání kulturních a volnočasových akcí města.
Marketingové komunikace v rámci činnosti Odboru kultury a sportu (tiskové zprávy, aktualizace dat na www stránkách města, správa sociálních síti a fotoreporting.
Plnění dalších úkolů dle potřeb zaměstnavatele a dle příkazů nadřízeného.
Dřívější nástup výhodou.
Platová třída: 9. (dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
Požadavky územního samosprávného celku - města Zubří pro vznik pracovního poměru:
ukončené středoškolské vzdělání, technického nebo ekonomického směru výhodou
praxe v oboru výhodou,
znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), ve znění pozdějších předpisů,
organizační a komunikační schopnosti, dovednosti a velká časová flexibilita,
znalost práce na PC, zejména v programech Word, Excel, Outlook, grafické programy výhodou
řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Zájemci předloží písemné přihlášky včetně příloh do pátku 29. 03. 2018 do 11