Ředitel/ředitelka Střediska volného času Domeček Valašské Meziříčí

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Ředitel/ředitelka Střediska volného času Domeček Valašské Meziříčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Rada města Valašské Meziříčí vyhlašuje KONKURS NA PRACOVNÍ MÍSTO ŘEDITELE/ŘEDITELKY

Středisko volného času Domeček Valašské Meziříčí, příspěvková organizace, IČO: 75046440

POŽADAVKY: splněny předpoklady pro výkon funkce ředitele/ředitelky a odborná kvalifikace pro daný druh/typ školy/školského zařízení v souladu se zákonem č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, znalost problematiky organizace, řízení a financování ve školství a příslušných předpisů.
Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě

NÁLEŽITOSTI PŘIHLÁŠKY: přihláška ke konkursnímu řízení (uveďte kontaktní adresu, telefon, e-mail), úředně ověřené kopie dokladů o požadované odborné kvalifikaci (vysvědčení o maturitní zkoušce nebo diplom včetně vysvědčení o státní závěrečné zkoušce), doklad o celém průběhu zaměstnání a délce praxe potvrzený posledním zaměstnavatelem, podrobný životopis, koncepci dalšího rozvoje organizace (max. rozsah 5 stran formátu A4), originál nebo úředně ověřenou kopii výpisu z Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců), popř. doklad o jeho vyžádání, originál lékařského potvrzení o zdravotní způsobilosti k výkonu pracovního místa ředitele/ředitelky (ne starší 2 měsíců).
Předpokládaný nástup na pracovní místo ředitele/ředitelky: od 1. srpna 2018

Písemnou přihlášku a výše uvedené dokumenty zašlete nejpozději do 31. března 2018 na adresu:

Městský úřad Valašské Meziříčí
Odbor školství, kultury a sportu
Ing. Stanislava Šnajdrová
Zašovská 784, 757 01 Valašské Meziř