Lékař/ka

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Lékař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Sociální péče 799/7a, Severní terasa, 400 00 Ústí nad Labem.
Požadujeme: VŠ doktorské, specializovaná způsobilost ze základního oboru (všeobecné lékařství, vnitřní lékařství, chirurgie, anestezie a resuscitace, pediatrie), atestace v oboru, urgentní medicína výhodou, trestní bezúhonnost.
Nabízíme:14.plat. stupeň dle délky praxe v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb.,
o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, mzdové ohodnocení od 33.000,-Kč výše + výjezdový příplatek + směnný příplatek + osobní příplatek, pracovní poměr na dobu neurčitou s nástupem ihned, stravenky, dovolenou navíc, nabídka volného pracovního místa je platná pro výjezdové základny celého Ústeckého kraje.
Kontakt: v případě zájmu na e-mailu ullmannova.miluse@zzsuk.cz, nebo na tel. čísle 475234131.
Volné místo lékař/ka pro lokalitu Ústí nad Labem.