KONTROLOR/KA KVALITY

  • Liberec

Pracovní místo ( KONTROLOR/KA KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vizuální kontrola dílů
- jednoduché měření, drobné opravy
- práce na projektech přímo v závodech u našich klientů
- práce na 12hodinové směny (kratký/dlouhý tyden)
Požadujeme:
- pečlivost, důslednost, odpovědný přístup
- časová flexibilita je velkou výhodou
- dobrý zdravotní stav
- schopnost pracovat v týmu
- dobrý zrak nebo adekvátní brýle / čočky
Nabízíme:
- stabilní práci v dynamické prosperující společnosti
- pro nadějné velmi zajímavý kariérní růst
- možnost získat zkušenosti na projektech u top firem v automobilovém průmyslu
- bonusový systém pro zaměstnance
- příplatky za práci přesčas 25%, ve svátcích 100%, v sobotu 33% a v neděli 50%, za noční směnu 15%
- stravenky v hodnotě 80 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s možnností prodloužení
Hlásit se e-mailem.
Volné místo kontrolor/ka kvality pro lokalitu Liberec.