REFERENT/-KA MAJETKOVÉ SPRÁVY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA MAJETKOVÉ SPRÁVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 rok, s následnou možností doby neurčité; nástup 1. 4.2018
- Náplň práce: • vedení a aktualizace evidence (pasportu) silnic, jejich součástí a příslušenství (práce v terénu), vedení a aktualizace majetkové evidence silničních staveb, vedení majetkové evidence DDHM, provádění inventur, zpracovávání inventarizačních seznamů a ověřování souladu fyzického a účetního stavu majetku; evidence a vyřizování žádostí a návrhů majetkového charakteru, příprava podkladů pro majetkoprávní vypořádní staveb
- Požadavky: • ÚSO zakončené maturitní zkouškou; • 1 rok praxe výhodou
- Znalosti zákonů a dalších právních předpisů: Zákon č. 13/1997 Sb. o pozemních komunikacích, Zákon č. 256/2013 Sb., o katastru nemovitostí, zákon č. 129/2000 Sb., o krajích, zákon č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník
- Další požadované dovednosti, znalosti a schopnosti: • uživatelská znalost práce na PC; • řidičský průkaz skupiny B; • aktivní přístup a profesionální vystupování; • bezúhonnost; • schopnost samostatného rozhodování; • ochota dále se vzdělávat
- Nabízíme: samostatnou různorodou práci a stabilní zázemí; pružnou pracovní dobu, jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené, stravenky; sick days; příjemné pracovní podmínky
- Platová třída 9. (platový stupeň 1-12 dle započtené praxe) + osobní ohodnocení, příjemné pracovní podmínky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: ludmila.vlckova@uskhk.cu
- Celý inzerát naleznete na www.sskhk.cz
Volné místo referent/-ka majetkové správy pro lokalitu Hradec Krá