ASISTENT/-KA PRODEJE v papírnictví McPen

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA PRODEJE v papírnictví McPen ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENT/-KA PRODEJE
- PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Náplň práce: obsluha zákazníků, odborné poradenství a prodej, doplňování zboží, práce s pokladnou, starost o chod prodejny
- Požadujeme: SŠ vzdělání, komunikativnost, schopnost navázat kontakt se zákazníkem, prokazatelnou praxi na obdobné pozici, základní znalost práce na PC, spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat a učit se novým věcem
- Nabízíme: zaměstnanecké slevy, stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti, příjemný kolektiv, stravenky, práci na krátký a dlouhý týden
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, kontaktní osoba: Kroupová Michaela, e-mail: mkroupova@versacolcz
Volné místo asistent/-ka prodeje v papírnictví mcpen pro lokalitu Hradec Králové.