MANAŽER/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MANAŽER/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MANAŽER/-KA - REALITY
- DPP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 5. 2018
- Náplň práce: vedení společnosti, vytváření obchodní a personální strategie firmy, budování, rozvoj a motivace obchodního týmu
- Požadujeme: zkušenosti v realitách, SŠ/VŠ vzdělání, manažerské zkušenosti, komunikační schopnosti
- Nabízíme: zajímavé motivační odměňování, opční program
- V případě zájmu nás kontakujte e-mailem nebo telefonicky. Kontaktní osoba: Zykl Dušan, e-mail: info@crassuart.cz, tel.: 775 664 960
Volné místo manažer/-ka pro lokalitu Hradec Králové.