Projektový manažer

  • Krnov

Pracovní místo ( Projektový manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov, Čsl. armády 27a
PROJEKTOVÝ MANAŽER

Co bude Vaší náplní práce?
Zodpovědnost za vedení stávajících i nových developerských projektů
Zajišťování činností vedoucích k včasnému vydání územních a stavebních povolení
Koordinace a zajišťování veškerých inženýrských činností a povolení
Koordinace práce s architekty a projekčními kancelářemi při zajištění projektové dokumentace
Zpracovávání ekonomických propočtů
Vyhledávání a výběr nových dodavatelů, příprava smluvních dokumentů s dodavateli ve spolupráci s právníky
Zajišťování veškerých činností pro výstavby včetně kontroly plnění závazků spolupracujících subjektů
Kontrola průběhu realizace výstavby
Jednání se zástupci samosprávy při předávání částí staveb do jejich správy
Úzká spolupráce s vedoucím projektovým manažerem
Reporting v SW easyProject pro řízení projektů
Co od Vás očekáváme?
SŠ, VŠ vzdělání nejlépe stavebního směru
Znalosti z developerských projektů (od analýzy projektu po realizaci, kolaudaci až do prodeje projektu) - výhodou
Pokročilá znalost práce na PC - zejména Internet, nástroje MS Windows (malování, výstřižky apod.), MS Office - zejména Excel, Outlook
Aktivní přístup k práci, vysokou odolnost vůči stresu
Samostatnost, důslednost při plnění úkolů
Systematické vedení práce, logické uvažování
Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, organizační schopnosti
Řidičský průkaz sk. B
Co Vám za to nabízíme?

Platové podmínky 30.000 - 40.000,- Kč
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté doba neurčitá

Na co se můžete těšit?
o Perspektivní pozice v úspěšné a stále s