vedoucí skladu

  • Nové Veselí

Pracovní místo ( vedoucí skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
o Manipulace se zbožím, balení objednávek (převažuje nad kancelářskou prací),
- fakturace
o Dohled nad dodržováním termínů dodávek
o Rozdělování práce podřízeným
o Vedení skladové evidence a dokumentace, kontrola skladových zásob
o Komunikace s přepravci, dodavateli a zákazníky
o Spolupráce s ostatními odděleními
o Inventarizace
Požadujeme:
- Znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
- Samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
- Praxi na obdobné pozici
- Řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
- Práci v malém kolektivu ve stabilní a perspektivní firmě, která je na trhu více než 20 let.
- Pracovní poměr na dobu určitou, po jeho vypršení možnost prodloužení smlouvy.
první kotakt telefonicky 566 667 700 nebo své životopisy do výběrového řízení zasílejte na info@efko.cz.
Zaměstnanecké výhody: Motivující odměny, firemní akce, příspěvek na stravování a další firemní benefity.
Volné místo vedoucí skladu pro lokalitu Nové Veselí.