Prodavačka+zástupce

Pracovní místo ( Prodavačka+zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Způsob kontaktu uchazeče:
- telefonicky na tel: 724 253 532
- e-mailem: polcinovaatzkdsusice.cz
- osobně: prodejna potravin Konzum nebo kancelář vedoucího střediska Sokolov, jednoty 1931

Požadované dovednosti:
- vyučení nebo praxe v oboru

Upřesňující informace:
- 12:00 - 13:00 - polední ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač/ka textilu, parfumerie, dárkového zboží Místo výkonu práce: Rozvadov - hraniční přechod dálnice D5 Pracovní poměr na dobu určitou. Nabízíme mzdu 130,- Kč za hodinu + příplatky SO, NE, noční, přesčas, příspěvek na dopravu, stravenky 100 Kč plně hrazené zaměstnavatelem, sleva na PHM. ...
TOP TANK s.r.o. Rozvadov, Inzerováno včera

pomocný prodavač místo výkonu práce Rozvadov č.p. 227 i bez vzdělání Volné místo pomocný prodavač pro lokalitu Rozvadov.
Hanh Ngo Van Rozvadov, Inzerováno včera

Prodavač/ka-pomocník/ce v masné výrobě, prodavač/ka - uklízeč/ka, Místo výkonu práce: Čečkovice 42 Jedná se o kumulovanou funkci (prodavač/ka + uklízeč/ka a prodavač/ka + pomocník v masné výrobě). Požadujeme ŘP typu B! U obou pracovníků nutnost řidičského průkazu typu B a zkušenost s řízením osobního automobilu ...
AB Bor, s.r.o. Bor, Inzerováno včera