ZÁSTUPCE/KYNĚ VEDOUCÍ/HO PRODEJNY MASO-UZENINY

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ZÁSTUPCE/KYNĚ VEDOUCÍ/HO PRODEJNY MASO-UZENINY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Vítková Simona, tel.: 736 500 112, e-mail: vitkova@musp.cz

Požadujeme:
- min.vzdělání:vyučen/a,samostatnost, spolehlivost, flexibilita,zkušenosti s vedením kolektivu výhodou, příjemné vystupování,potravinářský průkaz.

Nabízíme:
-dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti,možnost profesního růstu ,vstupní zaškolení,nevyučené v oboru zaučíme,přátelský kolektiv,nástup možný ihned.
- stravenky,bonusy,příspěvek na dopravu

Náplň práce:
-vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy.

Místo výkonu práce: Karlovy Vary, 360 01,Stará Kysibelská 645/71
Volné místo zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny maso-uzeniny pro lokalitu Karlovy Vary.