MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ

  • Ostrov

Pracovní místo ( MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: pí Sochorová Michaela, tel.: 353593906, 605 729 027, e-mail: michaela.sochorova@ov.amphenol.cz

Požadujeme:
- zkušenosti na pozici mzdové účetní minimálně 5 let
- znalost práce s PC - MS Office podmínkou, Kompas výhodou
- znalost příslušné legislativy podmínkou

Náplň práce:
- zpracování mezd, vyhotovování Ročního zúčtování daně, ELPD, potvrzení o příjmu apod.

Nabízíme:
- odměny, vánoční bonus, závodní stravování, stravenky, pružná pracovní doba, školení

Místo výkonu práce: Hroznětínská 1344, 363 01 Ostrov
Volné místo mzdová/ý účetní pro lokalitu Ostrov.