Logistik

  • Děčín

Pracovní místo ( Logistik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Předmostí č.p. 1860/6, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2

Náplň práce:
• Komunikace se zákazníky
• Zpracování zakázek
• Objednávání zboží
• Identifikace obchodních příležitostí

Požadujeme:
• Dobré komunikační a organizační schopnosti
• Znalost práce na PC
• Zodpovědný přístup a pracovitost
• Dobrá znalost polského jazyka na komunikativní úrovni podmínkou.
• Snahu učit se novým věcem

Nabízíme:
• Smlouvu na hlavní pracovní poměr
• Profesní školení a trénink
• Zajímavé finanční ohodnocení založené na proaktivním přístupu
• Možnost vlastní seberealizace
• Účast na zajímavých projektech
• Práci v rychle se rozvíjející české firmě

Kontakt:
Vaněčková Monika, e-mail: prace@gpd.cz, osobní jednání na adrese: Předmostí č.p. 1860/6, Děčín V-Rozbělesy, 405 02 Děčín 2 po domluvě.
Volné místo logistik pro lokalitu Děčín.