ZAHRADNÍK

Pracovní místo ( ZAHRADNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Volné místo pro zahradník lokalitu České Budějovice.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví

Další volná místa

Zahradník/ce Výběrové řízení proběhne dne 6.3.2019 v 13:30 h na Úřadu práce ČR, KoP Český Krumlov na adrese 5. května 299, Český Krumlov (modrobílá budova u řeky, druhé patro - zasedací místnost). Zahradník/ce - vzdělání základní i vyšší. Pracoviště okres Český ...
Lubomír Fekete Český Krumlov, Inzerováno včera

ZAHRADNÍK/CE - POMOCNÝ PRACOVNÍK/CE CIZ Požadujeme: znalost ruského jazyka (domluva na pracovišti), praxi nejméně 5 let v oboru, dovednosti technického pracovníka. Znalost anglického jazyka výhodou. Nabízíme: stravování, ubytování. První kontakt: p. Ryzhkov tel. 777 242 081; 601 170 ...
Ryzhkov Pavel Zvíkovské Podhradí, Inzerováno před 5 dny

Ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách Práce v lesní školce - vyzvedávání sazenic, balení pro expedici, školkování, ruční pletí. Volné místo ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách pro lokalitu Planá nad Lužnicí.
VIKTORIA VVV s. r. o. Planá nad Lužnicí, Inzerováno před 6 dny