NH Hospital a.s.

ZDRAVOTNIČTÍ ZÁCHRANÁŘI

Odeslat

Pracovní náplň
ZDRAVOTNIČTÍ ZÁCHRANÁŘI - Místo výkonu práce: Hořovice. Upřesňující informace: nástup možný ihned, při nástupu doba určitá na jeden rok, po roce prodloužení na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, sleva do lékárny. Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky (7:00-15:30).
Volné místo zdravotničtí záchranáři pro lokalitu Hořovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 19. 11. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZDRAVOTNIČTÍ ZÁCHRANÁŘI

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: NH Hospital a.s.
Ulice: K Nemocnici 1106
Město: Hořovice
PSČ: 268 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Alena Suchá
E-mail: sucha@nemocnice-horovice.cz
Telefon: +420 311 559 018

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: NH Hospital a.s.