KDH AUTO MORAVA s.r.o.

*Automechanik

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup možný IHNED. Jednosměnný i dvousměnný provoz.

Požadujeme:
ŘP sk. B i sk. C - výhodou.

Nabízíme:
příspěvek na stravenky, příspěvek na důchodové připojištění.

Zájemci se mohou hlásit u pana Pechy:
- zasláním životopisu (CV) na email: pechaz@kdhauto.cz;
- telefonicky (po - pá, 8 - 14 hod.) na čísle 602 837 384;
- osobně (po - pá, 8 - 14 hod.) na adrese místa výkonu práce.

Místo výkonu práce: KDH AUTO MORAVA s.r.o., 9. května 228/92, 750 13 Přerov
Volné místo *automechanik pro lokalitu Přerov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: *Automechanik

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: KDH AUTO MORAVA s.r.o.
Ulice: 9. května 228
Město: Přerov
PSČ: 750 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pecha
E-mail: pechaz@kdhauto.cz
Telefon: +420 602 837 384

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KDH AUTO MORAVA s.r.o.