sociální pracovník pro Sociál aktiviz. služby pro rodiny s dětmi, Poradnu pro li

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( sociální pracovník pro Sociál aktiviz. služby pro rodiny s dětmi, Poradnu pro li ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní pozice:
- sociální pracovník v Sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi na úvazek 0,8
- sociální pracovník v Poradně pro lidi v nouzi na úvazek 0,2
Náplň práce:
práce s rodinami v jejich přirozeném prostředí popř. v kanceláři Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi (SASrd je poskytována ambulantní i terénní formou); pracovně výchovné činnosti s dětmi a dospělými; v rámci Poradny pro lidi v nouzi - přímý kontakt s různými cílovými skupinami (osoby bez přístřeší, osoby v sociální a finanční tísni, osoby ZTP,…); poskytování odborného sociálního poradenství ; jednání se správními orgány v zájmu klienta; telefonické a osobní konzultace; podpora klienta; vedení dokumentace; spoluúčast na zlepšování poskytovaných služeb
Požadujeme:
- sociální vzdělání nutné pro výkon sociálního pracovníka (dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách)
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- znalosti systému sociálního zabezpečení, sociálního pojištění, sociálně-právní ochrany dětí atd.
- znalost práce na PC (Microsoft Office aj.); řidičský průkaz typu B; dobrý písemný projev (např. pro komunikaci s úřady)
- komunikační schopnost, schopnost empatie, asertivity, časovou flexibilitu, dobrý vztah k dětem, osobnostní zralost; ochotu dále se vzdělávat; ztotožnění se s hodnotami charity (Etický kodex Charity ČR)
Nabízíme:
práci na plný nebo zkrácený úvazek; nástupní plat 18 tisíc s možností profesního růstu; 4 týdny dovolené; smysluplnou práci v dobrém kolektivu ve stabilní organizaci; pravidelnou supervizi; možnost seberealizace
V přihlášce uveďte:
- strukturovaný