Směnový/á mistr/ová

  • Cheb

Pracovní místo ( Směnový/á mistr/ová ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o pozici směnový/á mistr/ová !!! Místo výkonu práce: Logistická 169/1, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pracovní úvazek 38,75 hod/týdně. Pracovní doba: 5:45-14:00 h, 13:45-22:00 h. Náplň práce: koordinace zaměstnanců ve svěřeném úseku skladu (cca 30-40) ve spolupráci s vedoucím směny, zaškolování pracovníků ve standardních pracovních postupech a kontrola jejich dodržování, řízení a zpracování objednávek, kontrola kvality, dohled nad dodržováním BOZP a PO, odpovědnost za zpracování docházek, plánu dovolených, vedení pravidelných invetur. Požadujeme: min. SOU/středoškolské vzdělání, zkušenosti s vedením týmu, zkušenosti v oblasti logistiky (sklad, zásilky apod.), znalost AJ nebo NJ výhodou, znalost MS Excel, Outlook, zodpovědnost, spolehlivost, organizační a řídící schopnosti, aktivní a komunikativní osobnost, ochota pracovat ve dvousměnném provozu. Nabízíme: stravenky, až 25 dní dovolené, motivační a bonusový program, věrnostní odměny. Kontakt pro zájemce: POUZE telefonicky anebo e-mailem (nejprve zaslat životopis a následně bude uchazeč/ka pozván/a k osobnímu pohovoru) !!!
Volné místo směnový/á mistr/ová pro lokalitu Cheb.