Servisní technik - elektronik

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Servisní technik - elektronik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
* dohledávání závad na testovaných výrobcích
* analýza závad výrobků v reklamačním řízení
* servisní činnost elektronických výrobků
* práce s testovacími PXI stanicemi a analýza chybovosti
* testování a ověřování parametrů elektronických součástek
* tvorba jednoduchých testovacích a kontrolních přístrojů pro výrobní proces
* spolupráce s mistry výroby – problematika testování

Požadujeme:
* minimálně SŠ/SOU vzdělání elektrotechnického směru výhodou
* orientace ve schématech a jejich používání, znalost obvodů a používání měřících přístrojů
* znalost a zručnost v pájení SMD a THT součástek mikropájkou
* pokročilejší znalost práce s PC (instalace programů)
* znalost práce s testovacími PXI stanicemi výhodou
* tvorba vlastních elektronických konstrukcí vítána
* schopnost analyzovat, dohledávat problémy a následně je odstraňovat

Nabízíme:
* zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí moderních technologií
* příjemné pracovní zázemí v nových firemních prostorách
* zaměstnanecké benefity
* adekvátní finanční ohodnocení a růst mzdy po zapracování
* široká odborná základna v rámci holdingu
Volné místo servisní technik - elektronik pro lokalitu Jablonec nad Nisou.