Pracovník úklidu, údržby a komunálních služeb

Pracovní místo ( Pracovník úklidu, údržby a komunálních služeb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Bezdružická 274, Planá u Mariánských Lázní
Volné místo pracovník úklidu, údržby a komunálních služeb pro lokalitu Planá.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

TEAMLEADER - POTRAVINÁŘSTVÍ, 1 SMĚNA, 35 000 Kč/měs. Máte zkušenosti s vedením lidí a praxi v oblasti potravinářství? Hledáte si stabilní zaměstnání v přátelském kolektivu? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes, máme pro Vás skvělou příležitost! Náplň práce: * Vedení týmu 7 pracovníků - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Obsluha strojů na úpravu vláken, dopřádání a navíjení příze a nití Obsluha strojů na zpracování vláken. Platové zařazení : 16 500 - 19 000 Kč, dle pracovního výkonu Pracoviště : Plavy, nepřetržitý provoz , 12 hod. sm. cyklus Profese: obsluha strojů Požadované vzdělání : SOU - jakýkoli obor Volné místo obsluha ...
Kümpers Textil s.r.o. Plavy, Inzerováno před 2 dny

Nalévač zdravotní keramiky Nástupní mzda s příplatky od 24 500 Kč a po ročním zapracování až 28 000 Kč Požadujeme: - Chuť se učit - Samostatnost - Manuální zručnost - Velmi dobrá fyzická kondice pro práci ve ztížených pracovních podmínkách - Víceletá praxe ve výrobním ...
Ideal Standard s.r.o. Teplice, Inzerováno před 2 dny