Směnový mistr

  • Boskovice

Pracovní místo ( Směnový mistr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované dovednosti:
- SO vzdělání (ideálně technického zaměření)
- zkušenost s vedením týmu lidí ve výrobním závodě
- praxe na obdobné pozici
- komunikativnost, samostatnost, rozhodnost, organizační schopnosti
- aktivní přístup k řešení problémů
Náplň práce:
- zodpovědnost za realizaci plánu zakázek ve výrobě
- organizace a optimalizace využití strojů a pracovníků
- vedení týmu lidí
- zodpovědnost za dodržování technické a technologické kázně ve výrobě
Nabízíme:
- smlouvu na hlavní pracovní poměr
- práci ve stabilní a prosperující firmě s cílem stále se rozvíjet
- zajímavé platové podmínky, po zapracování až 35 000,- Kč
- osobní benefity
- možnost finančního a kvalifikačního růstu
- práci v příjemném kolektivu
- příspěvek na stravování

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Kontaktujte nás na tel.:601355595
životopisy posílejte na email: irena.ruzickova@colorprofi.cz
Volné místo směnový mistr pro lokalitu Boskovice.