Vedoucí strojírenské výroby

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Vedoucí strojírenské výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Úkoly a zodpovědnosti na této pozici: Řízení, organizace a kontrola celého úseku strojírenské výroby (zakázkové kovoobrábění), zodpovědnost za dodržování požadované kvality a včasné plnění výrobních zakázek, vedení týmu pracovníků ve výrobě – cca 35 lidí, kontrola správnosti a spolupráce na zlepšování výrobních postupů a procesů, úzká spolupráce se specialistou přípravy výroby a obchodním ředitelem + reporting řediteli společnosti
- Koho hledáme: Ukončené min. SŠ vzdělání technického, ideálně strojního, zaměření, praxe na řídící pozicí ve strojírenské výrobě alespoň 5 let je nezbytnost (zkušenosti s technologiemi CNC soustružení, CNC frézování, broušení, dělení, svařování), umění práci zorganizovat sobě i ostatním a dokázat se s lidmi normálně domluvit, technické a logické myšlení, samostatnost, přesnost a spolehlivost jsou vlastnosti, které také určitě uplatníte, uživatelská práce s OFFICE
- Nabízíme: Zodpovědnou práci s možností vlastní seberealizace, motivující ohodnocení odpovídající významu pozice, systém zaměstnaneckých benefitů, smlouva na dobu neurčitou, termín nástupu dle dohody

- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt na tel. +420 777 776 355 p. Večerka.
- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.
Volné místo vedoucí strojírenské výroby pro lokalitu Kroměříž.