Technik provozu energetického zařízení

  • Kutná Hora

Pracovní místo ( Technik provozu energetického zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

HLEDÁME KOLEGU NA POZICI TECHNIKA PROVOZU ENERGETICKÉHO ZAŘÍZENÍ
Co u nás můžeš získat: pracovní smlouvu na dobu NEURČITOU, nástupní mzdu 22 000 Kč + příplatky za práci v noci, v sobotu/neděli, ve svátek, prémie za výkonnost, spolehlivost, inovace, plně hrazené přesčasy, pravidelný nárůst mzdy dle pracovního výkonu, hrazené školení a kurzy, stravenky, příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv, jistotu a stabilní zázemí, zajímavé firemní akce.
Co očekáváme: SŠ, popř. SOU – obor elektro nebo strojní, vyhl. 50/1978 Sb. výhodou, nikoliv podmínkou, práci s PC na uživatelské úrovni, ochotu učit se novým věcem a technologiím, samostatnost, spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, flexibilitu a loajalitu.
Co Tě u nás čeká: řízení energetického bloku, udržování sledovaných parametrů na předepsaných hodnotách, pravidelná pochůzková činnost a vizuální kontrola stavu zařízení, práce ve směnném nepřetržitém provozu.
Místo výkonu práce: Karlov 197, Kutná Hora
Volné místo technik provozu energetického zařízení pro lokalitu Kutná Hora.