ŠKODA AUTO a.s. Specialista koncernových systémů logistiky rozložených vozů

Specialista koncernových systémů logistiky rozložených vozů

Odeslat

Pracovní náplň
- Koordinace činností při nasazování koncernových informačních systémů logistiky
- Plánování a realizace školení při nasazování nových systémů logistiky
- Spolupráce s FIB při optimalizaci systémů a odstraňování chyb
- Spolupráce s koncernovým IT na vývoji systémů pro podporu logistických procesů
Požadujeme VŠ vzdělání (technické nebo ekonomické zaměření), praxi v logistice, NJ nebo AJ - hovorová znalost
Volné místo specialista koncernových systémů logistiky rozložených vozů pro lokalitu Mladá Boleslav.

Požadavky
Angličtina Aktivní - hovorová znalost nebo, Němčina Aktivní - hovorová znalost

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 05. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Specialista koncernových systémů logistiky rozložených vozů

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ŠKODA AUTO a.s.
Ulice: tř. Václava Klementa 869
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jiří Nečesaný
E-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz
Telefon: +420 326 816 804

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠKODA AUTO a.s.