zdravotní sestra

  • Brno

Pracovní místo ( zdravotní sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Profesní životopis zasílejte na slaba@platanclinique.cz

Zdravotní sestra pro kliniku estetické medicíny - Brno Klinika estetické péče Platan Clinique, která je nově otevřena v Brně, hledá zdravotní sestry na HPP. Naše centrum nabízí nadstandardní péči vybrané klientele, kterou obsluhujeme pomocí několika špičkových přístrojů.
Požadujeme:
středoškolské vzdělání ve zdravotnictví podmínkou, vysokoškolské výhodou
praxe v oboru výhodou
aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka - výhodou, není podmínkou (angličtina, němčina)
svědomitost, dobré organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování
nasazení a zájem o estetiku a korektivní dermatologii
vůli pracovat v tvůrčím a dynamickém kolektivu renomovaného pracoviště

Nabízíme:
práci na plný úvazek v příjemném prostředí
zaměstnanecké benefity, 5 týdnů dovolené
mzda 20 000 - 25 000Kč
podpora vzdělání v oblasti korektivní dermatologie a estetiky
Nástup ihned.
Volné místo zdravotní sestra pro lokalitu Brno.