Koordinátor/ka denních stacionářů

  • Chrudim

Pracovní místo ( Koordinátor/ka denních stacionářů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Soukenická 158, Chrudim, 537 01
NÁPLŇ PRÁCE: Komplexní vedení sociální služby. Přímá práce s uživateli služeb. Realizace sociální služby v souladu s platnými standardy vč. Sociálního poradenství pro uživatele služby. Tvorba individuálních plánů uživatelů služby.
Pružná pracovní doba. Smlouva na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou.
POŽADAVKY: Odpovídající klasifikace pro výkon činnosti v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb. - sociální pracovník, min. 1. stupeň VŠ. Praxe alespoň 3 roky na odborné pozici. Trestní a občanská bezúhonnost. Orientace v zákonných normách či legislativě sociálních služeb. Zkušenosti v práci se seniory a osobami s mentálním a kombinovaným postižením je výhodou. Osobnostní předpoklady pro práci s cílovou skupinou služby, pro týmovou práci a schopnost vedení pracovního týmu. Samostatnost, flexibilita, dobré organizační a komunikační dovednosti, zodpovědnost, spolehlivost, kreativita, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: práce v příjemném kolektivu, motivující zázemí organizace, podporujeme stálé zvyšování odbornosti.
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ: První kolo - komise posoudí splnění podmínek výběrového řízení. Druhé kolo - osobní pohovory s uchazeči. Vyhlašovatel může zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Profesní životopis, ověřenou kopii o dosaženém vzdělání, aktuální výpis z rejstříku trestů, písemný souhlas dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně os. údajů, ve znění pozdějších předpisů, zasílejte na adresu Centra soc. služeb a pomoci Chrudim - Soukenická ul. 158, 537 01, Chrudim