MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Mzdová účetní, útvar PaM, pracoviště Liberec
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Náplň práce:
- Vedení a zpracování personální a mzdové agendy
- Zajištění agendy související se vznikem, změnou a zánikem pracovně-právních vztahů zaměstnanců
- Měsíční zpracování mezd (výpočet mezd, daně, sociální a zdravotní pojištění)
- Potvrzení pro zaměstnance a úřady
- Zpracování pracovních neschopností
- Výpočet a zpracování exekucí, insolvencí
- Roční zúčtování daní a zpracování ELDP
- Sledování legislativních změn v dané oblasti (zákon o nemocenském pojištění, zákon o dani z příjmu atd.)
Požadavky na přijetí:
SŠ vzdělání ekonomického směru
Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
Znalost práce na PC
Detailní znalost mzdové a personální problematiky
Znalost mzdového systému Vema výhodou
Organizační a komunikační schopnosti
Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k řešení problémů
ŘP sk. B výhodou
Místo výkonu práce:
Liberec
Nástup:
Ihned, dle dohody
Nabízíme:
Práci na plný úvazek
Smlouva na dobu určitou s možným následným prodloužením
Platová ohodnocení dle dosaženého vzdělání a zápočtu odborné praxe
5 týdnů dovolené + 2 sick days
Stravenky
Kontakt:
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem, Moskevská 15, 400 01 Ústí nad Labem
IČ:71009361
Nabídky zasílejte na e-mail: brigita.horackova@zuusti.cz, tel.: 775 382 231
Volné místo mzdový/á účetní pro lokalitu Liberec.