technik dopravy

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( technik dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

TECHNIK DOPRAVY
Náplň práce:
• Zajišťuje připravenost dopravních a mechanizačních prostředků společnosti
• Tvoří plány na obnovu vozového parku a plány na vyřazení techniky
• Tvoří plán pravidelných kontrol a oprav dopravních a mechanizačních prostředků za celou společnost
• Plánuje a koordinuje nasazení speciální techniky mezi středisky
• Vyhodnocuje data z digitálních karet řidičů a kontroluje spotřebu PHM
• Koordinuje činnosti jednotlivých dílen prostřednictvím přímých nadřízených
• Zpracovává nabídky (sestavuje kalkulace) a poptávky pro provádění servisu a oprav dopravních a mechanizačních prostředků
• Sestavuje plán středních a generálních oprav strojů, mechanizace a dopravních prostředků
• V rámci zimní údržby provádí dispečerskou činnosti
Požadujeme:
• SOU/SŠ technického směru
• Praxe na obdobné pozici min. 3 roky podmínkou
• Zkušenosti se správou vozového parku a speciální techniky podmínkou
• Znalost zákona č. 111/1994 Sb. Zákon o silniční dopravě a Vyhlášce č. 478/2000 Sb. výhodou
• Uživatelská znalost MS Office, Helios výhodou
• ŘP sk. B
• Samostatnost, pečlivost
• Organizační schopnosti
Nabízíme:
• Pružná pracovní doba v letním období
• Práce na směny v zimním období
• Zajímavé platové ohodnocení dle praxe
• Pololetní odměny
• 5 týdnů dovolené
• Zdravotní placené volno
• Stravenky 110,- Kč/den
• Služební telefon
• Služební notebook
• Služební automobil i k soukromým účelům
• Příspěvky na penzijní připojištění
• Jazykové kurzy
• Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli
• Možnost čerpání benefitního systému
• Místo výkonu práce Jablonec nad Nisou
Hlásit se te