ASISTENT/-KA TAJEMNÍKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA TAJEMNÍKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, nástup dle dohody
- Náplň práce: zabezpečení organizačních a koordinačních činností sekretariátu tajemnice, vedení agendy spisové služby, včetně vedení odborové spisovny, příprava podkladů do orgánů města, zabezpečení administrativní činnosti (pošta, docházka, stravenky, objednávky atd.), zabezpečení inventarizace majetku
- Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou, uživatelská znalost PC (MS Word, Excel, Outlook), organizační schopnosti, pečlivost, komunikační dovednosti, psychická odolnost, samostatnost, odpovědnost, loajalita
- Nabízíme: zajímavou a různorodou práci, stabilní zázemí velké organizace, propracovaný systém rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, pružnou pracovní dobu, tři dny placeného zdravotního volna, pět týdnů dovolené, zajímavý program benefitů (možnost stravování/stravenky, volitelné čerpání benefitů z osobního účtu zaměstnance), příjemné pracovní prostředí, platové zařazení: 7. platová třída dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění, je nastaven systém výkonového odměňování, tzn. souběžně s platovým tarifem reálná možnost osobního příplatku a odměn
- Přihlášky lze podávat do 15. 3. 2018
- Další podstatné informace, zejména náležitosti přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.hradeckralove.org - Kariéra
Volné místo asistent/-ka tajemníka pro lokalitu Hradec Králové.