Ředitel organizace

  • Nové Město na Moravě

Pracovní místo ( Ředitel organizace ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme výraznou a zodpovědnou osobnost, která má ráda pestrou práci, nebojí se nových příležitostí, je kreativní, ráda komunikuje, je samostatná a zároveň má týmového ducha, umí druhé motivovat, má organizační schopnosti a dokáže řídit středně velký tým.
Co je pro nás důležité:
- koncepční myšlení, zájem o poslání a vizi organizace
- orientace v problematice neziskových organizací a sociálních služeb
- aktivní a nápaditý přístup k práci
- schopnost prezentovat organizaci na veřejnosti
- vysokoškolské, případně VOŠ vzdělání
- čistý trestní rejstřík
- předchozí zkušenost s prací na vedoucí pozici je výhodou
- znalost cizího jazyka a řidičský průkaz jsou vítány
NABÍZÍME
- příležitost věnovat se práci, která má smysl
- práci v respektované neziskové organizaci s dobrým jménem
- přívětivou pracovní atmosféru a prostředí, tým motivovaných zaměstnanců
- plný pracovní úvazek s pružnou pracovní dobou
- zajímavé mzdové ohodnocení
Kontakt a další informace
Mgr. Ruth Šormová, reditelka@portimo.cz, tel 733 664 321, www.portimo.cz
V případě zájmu zašlete svůj motivační dopis, strukturovaný životopis, výpis z trestního rejstříku a kontakt na tři osoby, které o Vás mohou podat reference.
Přihlášky je možné zaslat elektronicky na adresu reditelka@portimo.cz, případně poštou na adresu Portimo, o.p.s., Drobného 301, 5921 31 Nové Město na Moravě v obálce označené VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - NEOTEVÍRAT. Uzávěrka přihlášek je 31. 3. 2018.
Poskytnutím svých osobních údajů adresovaných organizaci Portimo, o.p.s., dáváte souhlas pro zpracování těchto dat v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb.