Projekt manažer/stavbyvedoucí - infrastruktura Rakovnicko

Pracovní místo ( Projekt manažer/stavbyvedoucí - infrastruktura Rakovnicko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici projekt manažera pro práce na zakázkách infrastruktury a zemních prací.
Požadavky: VŠ/SŠ vzdělání stavebního zaměření, zkušenosti v oboru zemní práce, dopravní stavby, inženýrských sítí, výborné organizační schopnosti, zkušenosti s vedením týmu, výborná znalost PC (Excel, Word, …), samostatnost, řidičský průkaz sk. B, délka praxe: min. 5 let, čistý trestní rejstřík.
Náplň práce: řízení svěřených zakázek střediska zemních prací, zodpovědnost za splnění ekonomického plánu zakázky, zodpovědnost za zajištění prací ve shodě se schválenou projektovou dokumentací, zodpovědnost za kvalitu prováděných prací, shodu se schváleným harmonogramem, organizace použité techniky, organizace výběrových řízení subdodavatelů (ve spolupráci s TPV), aktivní komunikace se zákazníkem.
Nabízíme: motivující práci v rozvíjející se firmě, zajímavé mzdové ohodnocení s vazbou na výsledek, NTB, telefon, služební vůz (možnost využití pro soukromé účely), stravenky.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 777317447 (Po-Pá 8-12 hod., SMS kdykoliv) nebo e-mailem sarka.ichova@eltico.cz