Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Řezník/ice

Pracovní místo ( Řezník/ice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky od 7:00 do 18:00 hodin nebo osobně na pracovišti.
- místo výkonu práce je na prodejně Novák Maso-Uzeniny v prostorech Penny Marketu
Požadavky:
- vyučení v oboru řezník-uzenář, případně kuchař-číšník výhodou
- praxe s opracováním masa, znalost masa
- zdravotní průkaz, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

ŘEZNÍK,ŘEZNICE Náplň práce : porcování drůbežího masa; Vhodné i pro důchodce. Volné místo řezník,řeznice pro lokalitu Nymburk.
Pertlíček s.r.o. Nymburk, Inzerováno před 4 dny

Řezník, řezník - uzenář, kuchař místo výkonu práce : Staré Město 122 Nabízíme pracovní místo v rodinné firmě, která je na trhu více jak 20 let. Jedná se o řeznické práce, bourání masa a úprava masa, drobný úklid svého pracoviště. Není nutné vzdělání v oboru, možnost zaučení, po ...
Jaromír Kolomý - Řeznictví s.r.o. Staré Město, Inzerováno před 4 dny

ŘEZNÍK/CE ŘEZNÍK/CE - pracoviště Jičín. V případě zájmu kontaktujte paní Ing. Veroniku Klusákovou, na e-mailové adrese:v.klusakova@masojicin.cz , telefonním čísle: +420 721 952 109 ( 8.00- 14.00 hod.) případně osobně na adrese pracoviště : Konecchlumská 1075, ...
Maso Jičín s.r.o. Jičín, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit