Mistr potravinářské výroby

  • Tábor

Pracovní místo ( Mistr potravinářské výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Bellinni s.r.o. vyrábí potraviny pod značkou Legracie (www.legracie.cz) pro aktivní životní styl a potraviny zdravé výživy. Najdete nás ve více jak 500 obchodech např. Tesco, Rossman nebo Globus nebo ve více jak 2000 školních jídelnách.
Exportujeme také na Slovensko a zde nás najdete např. Tesco Slovensko. Máme svoji vizi ZMĚNA STRAVOVACÍCH NÁVYKŮ a za tou si jdeme!
Pro náš moderní výrobní závod v Táboře hledáme MISTRA VÝROBY s nástupním termínem dle dohody, ideálně květen 2018.
Pracovní náplň:
- denní plánování výroby na obou výrobních linkách
- měsíční plánování výrobních kapacit s ohledem na zasmluvněné prodeje na VO a řetězcích
- analýza efektivity výroby
- kontrola dodržování norem a předpisů, školení a motivace zaměstnanců
- zavedení moderních metod, návrhů nápravných zařízení
- náplň práce je kompletní zajištění výroby, řízení potravinářské výroby a řízení zaměstnanců (do 10 lidí)
- skladová evidence vstupních potravin pro další zpracování a jejich nákup
Naše požadavky na danou pozici:
- min SŠ vzdělání s maturitou
- min 1 rok praxe na obdobné pozici, znalost potravinářské výroby výhodou, bydliště okres Tábor
- znalost práce na PC, řidičský průkaz sk.B
- odolnost vůči stresu, dobré komunikační a manažerské schopnosti
V případě nuntosti se manuálně podílet na výrobě, protože stále dynamicky rosteme.
Dává vám smysl podílet se na příběhu rodinné značky Legracie a šířit naše kvalitní potraviny? Souzníte s hodnotami jako je otevřenost, orientace na úspěch, obousměrná komunikace mezi zaměstnanci a smysl pro naši vizi?
Co nabízíme:
-atraktivní finanční ohodnocení