VaKKoS - vzduchotechnika spol. s r.o.

KLEMPÍŘ - VZT

Odeslat

Pracovní náplň
Zručnost, vyučení v oboru klempí podmínkou
Volné místo klempíř - vzt pro lokalitu Týn nad Vltavou.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 11. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KLEMPÍŘ - VZT

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: VaKKoS - vzduchotechnika spol. s r.o.
Ulice: Vojnova 176
Město: Týn nad Vltavou
PSČ: 375 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiřina Kubíčková
E-mail: kubickova@vakkos.cz
Telefon: +420 385 721 012,777 271 948

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VaKKoS - vzduchotechnika spol. s r.o.