REFERENT/-KA LOGISTIKY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA LOGISTIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: zajišťování zakázek pro zákazníky, jednání s dodavateli, komunikace se zákazníky, udržování obchodních vztahů, vedení obchodní administrativy, vedení příslušené dokumentace a evidence
- Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou, dobrou znalost práce na PC, AJ nebo NJ výhodou, organizační a obchodní schopnosti, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, časovou flexibilitu, bydliště v HK nebo okolí výhodou
- Nabízíme: zajímavou a kreativní práci, možnost seberealizace v dynamicky se rozvíjející firmě, pracoviště v Hradci Králové, zaškolení a odbornou pomoc, odpovídající mzdové ohodnocení, jistotu a zázemí stabilní české společnosti
- Vhodné i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu zasílejte své životopisy na email: danielsson-logistics@seznam.cz
Volné místo referent/-ka logistiky pro lokalitu Hradec Králové.