Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ŘIDIČ/KA VYSOKOZVDIŽNÉHO VOZÍKU (VZV)

Pracovní místo ( ŘIDIČ/KA VYSOKOZVDIŽNÉHO VOZÍKU (VZV) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 z:10/9/2018
Požadujeme:
- praxi v obsluze VZV
- zručnost a chuť pracovat
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.

Nabízíme:
- zázemí stabilní rakouské společnosti
- dobrý pracovní kolektiv.

Benefity:
- obědy na pracovišti zdarma / stravenky
- vánoční věrnostní 13. plat
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Dělník/ce - úmývání aut a úklid Místo výkonu práce: Na Hrázkách 1303/2, Ostrava - Radvanice V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy a kontakt na Vás výhradně na e-mail: info@autoviva.cz (do předmětu prosím uvádějte DĚLNÍK/CE - UMÝVÁNÍ AUT A ÚKLID). Přijmeme na ...
AUTOVIVA s.r.o. Ostrava, Inzerováno včera

Stavební dělník Požadavky: Řidičský průkaz sk.B výhodou, stavební profese (zedník, zámečník, elektrikář apod.) Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: dornicova@pkdprojekt.cz Volné místo stavební dělník pro lokalitu Hranice.
PKD PROJEKT s.r.o. Hranice, Inzerováno včera

Obchodní zástupci Náplň práce: Vyhledávání klientů, prodej a poradenství. Požadavky: Umět naslouchat lidem, dobrá komunikace, časová flexibilita, ochota cestovat, proaktivní, loajální, řidičský průkaz B Zaměstnanecké výhody: notebook, mobil, služební auto Volné ...
Avian a.s. Otrokovice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit