Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ŘIDIČ/KA VYSOKOZVDIŽNÉHO VOZÍKU (VZV)

Pracovní místo ( ŘIDIČ/KA VYSOKOZVDIŽNÉHO VOZÍKU (VZV) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 z:10/9/2018
Požadujeme:
- praxi v obsluze VZV
- zručnost a chuť pracovat
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.

Nabízíme:
- zázemí stabilní rakouské společnosti
- dobrý pracovní kolektiv.

Benefity:
- obědy na pracovišti zdarma / stravenky
- vánoční věrnostní 13. plat
- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Řidiči nákladních automobilů praxe v oboru řidič. průkaz sk. C; profesní průkaz; KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku Volné místo řidiči nákladních automobilů pro lokalitu Karviná.
Milan Kiwak Karviná, Inzerováno dnes

Řidiči dodávkových a lehkých nákladních automobilů Z:1.2.2018.A:14.11.2018. Místo výkonu práce Lhotka. Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu. Hledáme kolegy na pozici Řidiče pro distribuci výrobků společnosti. Požadujeme: Řidičské oprávnění skupiny B a fyzivkou zdatnost. Směny zejména Po - Pá od ...
Pekařství Illík, spol. s r. o. Bílovec, Inzerováno dnes

Řidiči mezinárodní dopravy z: 28.2.2018 a: 14.11.2018 Požadavky: ŘP sk. C, E, bezúhonnost, spolehlivost, flexibilita. Mzda: 30 000 - 35 000 Kč + stravné Kontakt: Alena Galková, životopisy zasílejte na email: alena@honzek.cz Volné místo řidiči mezinárodní dopravy pro lokalitu ...
BRODESAL s.r.o. Nový Jičín, Inzerováno dnes

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit