SŠ pracovník výzkumu a vývoje

Pracovní místo ( SŠ pracovník výzkumu a vývoje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovník bude zajišťovat vyhodnocení termoluminiscenčních detektorů a detektorů stop v pevné fázi, provádět zpracování dat a podílet se na analýze výsledků experimentálních studií výzkumu a vývoje v oblasti dozimetrie ionizujícího záření.
Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání nejlépe v technickém oboru
• základní znalost práce na PC - Excel, Word
• zkušenosti v oboru dozimetrie výhodou
• základní znalost angličtiny
• požadujeme flexibilitu, schopnost učit se novou problematiku a předpoklady pro týmovou práci
• zájem o další vzdělávání
• konstruktivní a inovativní myšlení
• pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
• trestní bezúhonnost
Nabízíme
• práci na hlavní pracovní poměr
• stabilitu veřejné výzkumné instituce
• možnost odborného a profesního růstu (absolvování odborných a jazykových kurzů a školení)
• pružnou pracovní dobu o délce 38,5 hodiny týdně
• šest týdnů dovolené
• platové zařazení dle tabulek Akademie věd ČR (dle dosaženého vzdělání a praxe) + odměny
• příspěvek na stravování formou stravenek v hodnotě 75,-Kč
• možnost každoročního čerpání příspěvku z FKSP pro volnočasové aktivity a dovolené
• příjemný kolektiv
• pracoviště v oddělených kancelářích (nikoliv open space)
• možnost zažádat o služební byt Akademie věd ČR

Místo výkonu práce Praha 8, areál Nemocnice Na Bulovce