Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

kuchaři

Pracovní místo ( kuchaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro naši firemní restauraci přijmeme zaměstnance na pozici kuchař/ka. Pracovní poměr na dobu určitou do 1.2.2021.
Náplň práce: vaření hotových jídel a minutek, příloh, teplého bufetu a jejich následný výdej.
Požadujeme: výuční list kuchař, praxe min. 1 rok v kuchyni podmínkou; ochotu pracovat, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

ODBORNÝ SKLADNÍK Máme zkušený tým skladníků, mezi které hledáme dalšího kolegu. Pokud se nebojíš pořádné práce a umíš zabrat, když je potřeba, tak tě rádi přivítáme mezi nás. Jednokolový osobní pohovor bude probíhat přímo v centrálním skladu v Čimelicích. Náplň ...
SIKO KOUPELNY a.s. Čimelice, Inzerováno před 2 dny

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ Nabízíme příspěvky na stravování, zaměst. benefity a práci v mladém kolektivu Požadujeme:pracovitost, spolehlivost, flexibilita a bezúhonnost Náplň: mytí nádobí, úklid, praní a žehlení Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu České ...
VALMER GASTRO s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA Požadujeme: - vyučení v oboru, zdavotní průkaz Vhodné i pro absolventy Pracovní doba: krátký/dlouhý týden dle rozpisu směn - víkendy po domluvě. Volné místo pomocný/á kuchař/ka pro lokalitu Protivín.
U Roubené studny s.r.o. Protivín, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit