Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

kuchaři

Pracovní místo ( kuchaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro naši firemní restauraci přijmeme zaměstnance na pozici kuchař/ka. Pracovní poměr na dobu určitou do 1.2.2021.
Náplň práce: vaření hotových jídel a minutek, příloh, teplého bufetu a jejich následný výdej.
Požadujeme: výuční list kuchař, praxe min. 1 rok v kuchyni podmínkou; ochotu pracovat, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Vedoucí stravovacího úseku Pracoviště: Komárov č.p. 262. Nástup IHNED. Kontakt je možný osobně na adrese pracoviště, e-mailem nebo telefonicky od 8.00 - 16.00 hod. Hledáme VEDOUCÍ STRAVOVACÍHO ÚSEKU - KUCHYNĚ. Náš Domov v Komárově u Šternberka poskytuje kvalitní 24 hodinovou ...
Senioři Komárov s.r.o. Komárov, Inzerováno včera

kuchař/ka Nástup dle domluvy. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vyučení v oboru vítáno, praxe výhodou. Mzda 120 Kč/hod. První kontakt telefonicky na č. 732 710 638 - osobní schůzku nutné domluvit předem. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Benešov.
Vít Koudelka Benešov, Inzerováno včera

Kuchař, pekař-mísič, pekař mistr Kuchař, pekař-mísič, pekař mistr- vzdělání vyučen v oboru kuchař, pekař, cukrář, nebo bez vyučení s praxí mísiče min. 3 roky, možno i absolvent. Pracoviště Č.Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba turnusová. Nástup dle ...
PEKAŘSTVÍ NODES, spol. s r. o. Český Krumlov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit